☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!RODINNÉ A DĚTSKÉ FOTO

tematické focení maminek i dětí

Děti rostou, my stárneme a čas nezadržitelně utíká, jen fotografie dokážou zachovat společné momenty. V profi ateliéru se vás ujme zkušená a vstřícná fotografka a společně vytvoříte úžasnou sérii rodinných, těhotenských nebo dětských fotografií. Příjemná atmosféra fotostudia zaručuje přirozený a pozitivní výraz na fotkách i zábavu během focení. Udělejte si stylové fotky s vašimi dětmi či partnerem.
RODINNÉ A DĚTSKÉ FOTO
Vyberte variantu
  Osoby   Trvání     Cena     Body   Lokalita    Objednat
6 témat (50 - 100 fotografií na CD)    4   2 hodiny     2800     560   Brno      
Grafický balíček na 6 fotografií    0        1000     200         
Na co se můžete těšit
Nejprve si společně s fotografkou ujasníte, jaké tematické fotografie byste chtěli. Rodinné, dětské i těhotenské focení se dá různě kombinovat. V šesti tematických fotografiích se můžete například vyfotit s celou rodinou, nechat si udělat fotografie dětí a třeba svůj těhotenský portrét. Vše záleží na vás a domluvě s fotografkou, která vám ráda vyjde vstříc.
 
Během toho, co vám bude asistentka nanášet fotomakeup a provádět základní korekci pleti, fotografka bude aranžovat scény pro následné focení. Fotí se v profi ateliéru, ale lze také vyrazit do blízké přírody a pořídit exteriérové fotografie. Výstupem bude 50 až 100 fotografií v šesti tematických motivech. Na závěr si odnesete všechny nafocené neupravené fotografie na CD. Fotografie jsou v plném rozlišení a tisknutelné kvalitě. Mějte trvalou vzpomínku na jedno super odpoledne.
 
Pokud dokoupíte také grafický balíček, 6 fotografií bude speciálně upraveno a dotáhnuto do dokonalosti a to vždy nejméně ve třech barevných mutacích, nebo speciálně podle vašeho přání. Grafické úpravy zahrnují technické doladění snímků, časopisecké úpravy (retuš pleti, zjemnění vrásek, projasnění pleti a zubů, pročištění pozadí, barevné doladění snímků a další).
Podmínky
  • Neobsahuje dopravu na místo konání
  • Tisk fotografií není v ceně, ale bude vám zdarma zpřístupněn klientský servis s možností objednání tisku za běžné fotolabové ceny (7,50 Kč za formát 9x15 cm)
  • Čas 1,5 - 2 hodiny je spíše orientační, děti většinou déle nevydrží, ale celý program může u rodinných či těhotenských fotek trvat déle
Ceník dopravy a doba doručení

Poukaz na e-mail a osobní převzetí na pobočce je ZDARMA!

Objednávky vyřizujeme okamžitě, zasíláme na uvedenou adresu zvoleným způsobem po přijetí platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení z banky o úspěšné transakci.

osobní převzetí..........................
(zdarma)
......po přijetí platby zašleme potvrzující email, že je poukaz připravný k odběru. Můžete si ho osobně vyzvednout na naší pobočce v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
poukaz na e-mail......................
(zdarma)
......ihned po připsání částky na náš účet v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
Zásilkovna osobní odběr..........
(59,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den přijetí platby.
Zásilkovna odběr s dobírkou....
(79,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 15:00 hod.
DPD zásilka.............................
(99,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den přijetí platby při objednání do 10:00 hod.
DPD zásilka s dobírkou............
(159,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 10:00 hod.
Doporučená pošta....................
(59,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den přijetí platby.
Doporučená pošta s dobírkou..
(99,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den zpracování objednávky.

 

Komentáře
Jméno: Email:
Název:
Text:
(Všechna pole jsou povinná.)
 Kód pro odeslání komentáře: Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.
  - Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.