☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Wellness zážitky a pobyty

Wellness zážitky jsou velmi příjemnou formou odpočinku, která se hodí jako dárky pro ženy nebo jako zážitky pro dva. Kategorie wellness zážitky nabízí hlavně pohodové chvíle při koupelích v pivních lázních, bylinné, solné a rašelinové koupele nebo relaxační wellness víkend v luxusním hotelu.

Mezi zážitkové dárky, které zaznamenávají stále rostoucí popularitu, lze wellness zážitky rozhodně zařadit. Není divu, kdo by nechtěl zakusit klidnou relaxaci v podobě, jakou mají například pivní lázně nebo vonné bylinné koupele? Darujte wellness víkend nebo pár hodin wellness svým blízkým.

KINO V SOLNÉ JESKYNI
KINO V SOLNÉ JESKYNI
relaxace u oblíbeného filmu
OBLÍBENÉ
od 970 Kč
PIVNÍ LÁZNĚ BESKYDY
PIVNÍ LÁZNĚ BESKYDY
dvoudenní pobyt s pivní koupelí
od 2550 Kč

Daruj relaxační zážitek

Dvě největší skupiny v rámci kategorie relaxačních wellness zážitků lze shrnout pod wellness víkendy a koupele. U wellness zážitků se pivní lázně staly synonymem pro relaxační víkendy pro dva. Wellnessové zážitky jsou nejčastější formou relaxačních víkendů. Trendem posledních let se staly pivní lázně a vinné wellness zážitky. Zdravá relaxační kúra využívající blahodárných účinků chmele a další produktů vešla v povědomí jako pivní lázně a ihned si získala srdce pivního národa. Naproti tomu wine wellness zážitky jsou žhavou novinkou praktikovanou zejména v kraji nejpovolanějším – na Jižní Moravě.