☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Daruj zážitek, nej dárek

Je lhostejno, zda hledáme dárek pro přítele, maminku, kamarádku, dědečka či kolegu z práce – daruj zážitkový dárek všem, kteří chtějí okořenit svůj život. Dárky zážitky mají tu výhodu, že nezáleží na věku, pohlaví ani ničem jiném, pouze na chuti podniknout něco netradičního. Zážitkový dárek je vhodný pro důstojné dámy i střeštěné mladíky, pro šéfy velkých společností i úplně běžné lidi, jedinečné dárky zážitky jsou vhodné pro všechny jedinečné lidi. Daruj zážitek, daruješ radost ze života, radost z objevování nového a prožívání úžasných chvil. Jediný dárek, který si bude obdarovaný pamatovat nadosmrti je zážitkový dárek.

Dárek pro muže? Daruj zážitek

Zážitkový dárek pro muže dokáže splnit dávná mužská přání a tajné fantazie. Daruj zážitkový dárek a daruješ fantastický den plný zážitků. Dárky zážitky mají schopnost strhnout člověka a nadchnout ho pro věc, s zážitkovými dárky není nic neobvyklého, že i muž zvyklý na distingované chování a sako se změní v malého kluka. To je ta chvíle, kdy si zážitek bezstarostně užije naplno, zakřičí si během bungee jumpingu nebo si zablbne s bagrem. Čirá radost ze zážitkových dárků změní muže k nepoznání. Dárky zážitky vládnou magickou mocí koktejlu emocí a adrenalinu, proto jsou to vyhledávané dárky pro muže. Daruj zážitkový dárek muži pro kterého se zážitek může stát splněným snem nebo dokonalým dnem podle jeho představ.

Daruj zážitky jako dárky pro ženy

Co se týče dárků zážitků, leckdo by mohl muže podezírat z jisté vypočítavosti, protože nejprodávanější zážitkové dárky pro ženy jsou romantické víkendy a pobyty pro dva. Muž daruje zážitek ženě, ale užijí si ho oba. Věříme, že za tím není nic jiného, než že ženy milují zážitkové dárky, které absolvují společně s partnerem nebo třeba s kamarádkou, ale nejraději ve dvou. Kategorie zážitkové romantiky pro dva je tak dlouhodobě nejhledanější položkou dárků zážitků, zvlášť kolem svátku sv. Valentýna. Daruj zážitkový dárek pro ženu ve formě romantického víkendu a sladká odměna na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Zážitky pro ženy ovšem nemusí být hned celý víkend na zámku, mnohdy udělá obrovskou radost i relaxace ve vonné koupeli nebo romantická večeře, kterou naleznete v rámci mnoha našich zážitkových dárků.

Daruj zážitek, nezapomenutelný dárek

Copak všichni netoužíme po tom samém? Vytrhnout se ze stereotypu všedních dní a zažít něco zajímavého, co nám dá zapomenout na chvíli na všechny trable a užít si trochu zábavy? Proto daruj zážitek, který splní toto přání na zasloužené vzrušení a zábavu. Daruj zážitek všem, kterým chceš dát možnost zažít něco neopakovatelného. Nezapomenutelný zážitek zůstane v paměti obdarovaného a bude se z něj radovat ještě dlouho po něm. Zapomeň na saténové pyžamo, parfém, láhev alkoholu nebo šperk či hodinky, daruj zážitek! Daruješ radost a vzrušení z nových prožitků.

SIMULÁTOR VOLNÉHO PÁDU PRAHA
SIMULÁTOR VOLNÉHO PÁDU PRAHA
Stav beztíže ve větrném tunelu
OBLÍBENÉ
od 1500 Kč
JÍZDA NA JETSURFU
JÍZDA NA JETSURFU
adrenalinový vodní sport
NOVINKA
od 2450 Kč
THAJSKÁ MASÁŽ BRNO
THAJSKÁ MASÁŽ BRNO
originální thajské masáže
od 1830 Kč
AKROBATICKÝ LET
AKROBATICKÝ LET
akrobatické figury na vlastní kůži
od 2990 Kč
ŘIDIČEM BVP-1 V MILOVICÍCH
ŘIDIČEM BVP-1 V MILOVICÍCH
řízení obrněného vozidla
od 6100 Kč