☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Zážitkové dárky

Zážitek jako dárek charakterizuje jediné slovo – radost. Originální zážitkové dárky pro muže i ženy nepatří k dárkům, které lze bez povšimnutí odložit do skříně. Zážitek je aktivní dárek, který musíme prožít na vlastní kůži. Na vhodně vybraný zážitek jako dárek dotyčný nikdy nezapomene, ale naopak si na zážitek uchová krásné vzpomínky na netradičně prožitý den. Naše zážitkové dárky pro muže i ženy jsme vybírali ze stovek různých zážitků po celé České republice a to s ohledem na to, abyste z nich měli opravdu nevšední zážitky, na které budete rádi vzpomínat. Zážitkové dárky dokážou vzbudit skutečně silné emoce, ať už jde o adrenalinové dobrodružství nebo relaxační víkend, vždy bude zážitek jako dárek způsob, jak svůj život nežít, ale prožít.

Zážitkové dárky pro muže

Zážitek jako dárek pro muže spoléhají hlavně na mužskou zálibu v adrenalinových a akčních situacích, ale nevyhýbají se ani příjemným a pohodovým zážitkovým dárkům plným odpočinku. Z těch zážitků, které potěší především aktivně založené muže, nabízíme armádní zážitky a zážitkové jízdy terénními i závodními automobily. Zážitkové dárky pro muže klidnějších povah a pro ty, kteří dávají přednost relaxaci, pak máme pivní lázně nebo tantra masáž. Zážitek jako dárek má jediný limit a to udělat radost obdarovanému, žádná univerzální pravidla neexistují, zážitky vybírejte vždy s ohledem na záliby, sny a možnosti muže, pro kterého zážitkový dárek bude. Zážitkové dárky pro muže jsou skvělou příležitostí jak darovat originální dárek na míru.

Zážitkové dárky pro ženy

Zážitek jako dárek je možností jak projevit náklonnost partnerce i poděkovat maminkám za mnohaletou péči, kterou nám věnovali. Ze zážitkových dárků pro dámy a slečny lze doporučit zejména romantické zážitky, nikdy však neuděláte chybu, pokud vyberete některý ze zážitkových dárků zaměřených na relaxaci a obnovu sil. Zážitky pro ženy jsou krásné dárky pro něžné pohlaví. Ani u zážitkových dárků pro ženy není jasná rada, proto při výběru zážitku rozhodujte podle zálib nebo tužeb ženy, které má zážitek udělat radost. Zážitky se zvířaty a různé zážitkové kurzy pro ženy jsou také často vyhledávaným zážitkovým dárkem pro ženy. A taková exotická masáž, vonné koupele nebo noc na zámku jsou zážitky jako dárky k nezaplacení.

Zážitkový dárek pro dva

Chystáte se na svatbu a hledáte ten správný dárek pro dva? Nebo chcete sami s partnerem či partnerkou vyrazit na něco netradičního a užít si společné chvíle jinak? Zážitkový dárek pro dva je skvělou možností, jak být s milovaným člověkem při nevšedních aktivitách a zažít spoustu zábavy. Ať už adrenalinový nebo romantický, zážitkový dárek pro dva umožní prožít chvíle, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Originální zážitkový dárek pro dva je také vhodný jako svatební dar, nebo jako dárek rodičům ke kulatému výročí.

OŠETŘOVATELEM V ZOO
OŠETŘOVATELEM V ZOO
vyzkoušejte si práci se zvířaty
OBLÍBENÉ
od 4050 Kč
KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ
KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ
naučte se přežít v divočině
od 2900 Kč
ZÁVODNÍ DEN V ARIEL ATOM A FORMULI
ZÁVODNÍ DEN V ARIEL ATOM A FORMULI
jeden den, dva superstroje
OBLÍBENÉ
od 7590 Kč
KURZ POTÁPĚNÍ OWD
KURZ POTÁPĚNÍ OWD
lekce ponorů se získáním licence
od 6800 Kč
PILOTEM VÍRNÍKU PLZEŇSKO
PILOTEM VÍRNÍKU PLZEŇSKO
malý kurz vírníkového létání
NOVINKA
od 2890 Kč
ZÁMECKÝ POBYT LOUČEŇ
ZÁMECKÝ POBYT LOUČEŇ
romantika na zámku
OBLÍBENÉ
od 5570 Kč
SKÁKACÍ BOTY
SKÁKACÍ BOTY
zábava na sedmimílových botkách
od 500 Kč