☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Zážitky jako dárek

Zážitky mají mezi dárky trošku zvláštní postavení. Když se řekne dárek, většina z nás si představí něco úplně jiného, než o čem zážitkové dárky jsou. V posledních letech se však zážitky jako dárek vydobyly pevné postavení a také mají proč. U dárků je přece to hlavní darovat a radost a v tom jsou zážitky jako dárky daleko před všemi běžnými dárky. Žádná košile ani hodinky, žádný prstýnek ani parfém nedokážou předčit sílu emocí, jakou vzbuzují právě zážitkové dárky. To co prožijeme, nám nikdo nemůže vzít, naše krásné vzpomínky máme navždy, a proto jsou zážitky jako dárek věčné. Moct něco zvláštního vyzkoušet, zažít to, o čem jsme třeba už dávno snili, prožít něco jedinečného – to je podstata zážitků jako dárku.

Zážitky pro muže jako dárek

Mezi zážitkovými dárky slaví u mužů největší úspěchy zážitky z armádního prostředí a zážitky, kde mohou řídit nějaké nadupané vozidlo. Zážitky jako dárky pro muže sice nejsou jen o nich, ale zbraně, bojová technika, luxusní vozy nebo terénní speciály, to jsou věci, ke kterým se v běžném životě jen těžko dostanete a tak není divu, že si je muži rádi dopřávají díky zážitkům jako dárek. Projet se závodním autem, zastřílet si ze samopalu, tyto zážitky jako dárky pro muže nabízí prostor, kde se muži mohou konečně vyřádit. Kromě zmíněných adrenalinových zážitků je zde k dispozici spousta relaxačních a odpočinkových zážitků, takže pokud daný muž není zrovna akční hrdina, nemusíte zoufat.

Zážitky - dárek pro ženy

Zážitky jako dárky pro ženy mívají nejčastěji podobu příjemných romantických víkendů, exotických masáží nebo zážitků se zvířaty. Každá žena ocení jako dárek tradiční Jávskou masáž či zážitkový pobyt v luxusním zámeckém hotelu. Kdo by si však představil pod zážitkem jako dárkem pro ženu jen masáž nebo romantickou večeři, ten by byl hodně překvapen, jaké zážitky se jako dárky pro ženy vyhledávají. Není výjimkou, že se ženy pouští ještě do šílenějších zážitků než muži. Samozřejmě je většinou neberou terénní auta a jízdy tankem, ale zato si dokážou skvěle užít sportovní zážitkové dárky, na které by si leckterý chlap netroufl. Příkladem takových zážitkových dárků může být ponor na zkoušku nebo skydiving.

Zážitky jako dárky

Všichni známe marnou snahu při vymýšlení dárků, které by byly nápadité a udělali dotyčnému opravdovou radost. Proč nezkusit právě zážitky jako dárky? Je to tak snadné a nic neriskujete, protože pokud se netrefíte úplně přesně do vkusu, může si obdarovaný vybrat zážitek jiný díky bezplatné výměně. Zážitky jako dárky jsou originální a zábavné. Na rozdíl od krámů, které se jen všude hromadí a zabírají místo, zážitky jako dárky zůstávají jako trvalé vzpomínky na úžasné chvíle zábavy či vzrušení.

BAGROVÁNÍ BRNO
BAGROVÁNÍ BRNO
bagristou na zkoušku
OBLÍBENÉ
od 895 Kč
LET STÍHAČKOU BRNO
LET STÍHAČKOU BRNO
adrenalinový let proudovým letadlem
od 21400 Kč
ROMANTIKA V MARIÁNKÁCH
ROMANTIKA V MARIÁNKÁCH
lázeňský pobyt pro náročné
od 7300 Kč
JÍZDA NA MOTORCE PRAHA
JÍZDA NA MOTORCE PRAHA
půjčení motorky na víkend
od 2800 Kč
PONOR NA ZKOUŠKU
PONOR NA ZKOUŠKU
potápění pro začátečníky
od 900 Kč
AROMATERAPIE - TĚLOVÉ RITUÁLY
AROMATERAPIE - TĚLOVÉ RITUÁLY
péče a detox přírodní kosmetikou
od 1620 Kč
PIVNÍ LÁZNĚ BESKYDY
PIVNÍ LÁZNĚ BESKYDY
dvoudenní pobyt s pivní koupelí
od 2550 Kč