☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky a sporty patří mezi nejžádanější zážitkové dárky. Nejčastěji se adrenalinové zážitky objednávají jako dárky pro muže, kteří touží po vzrušení a dobrodružných aktivitách. Potápění, slaňování v jeskyních, létání a střelba jsou adrenalinové zážitky a dárky pro přítele, manžele i kolegy!

Ve vzduchu i pod zemí, pod vodou i na souši, tam všude se konají adrenalinové zážitky . Tato kategorie poskytuje tipy na dárky pro akčně zaměřené lidi, kteří určitě rádi zavítají na nějakou tu novinku a vyzkouší si zážitkové adrenalinové sporty. Naše adrenalinové zážitkové dárky je nadchnou! Dopřejte sobě nebo svým blízkým netradiční zážitky prostřednictvím adrenalinových zážitků a okuste to pravé vzrušení pomocí akce!

FLYBOARDING
FLYBOARDING
let na botách s vodní tryskou
od 1790 Kč
SIMULÁTOR VOLNÉHO PÁDU PRAHA
SIMULÁTOR VOLNÉHO PÁDU PRAHA
Stav beztíže ve větrném tunelu
OBLÍBENÉ
od 1500 Kč
BUNGEE JUMPING Z JEŘÁBU
BUNGEE JUMPING Z JEŘÁBU
skok na gumě z výšky
OBLÍBENÉ
od 2299 Kč
SPELEO FERRATA DOBRODRUŽSTVÍ
SPELEO FERRATA DOBRODRUŽSTVÍ
staňte se na chvíli jeskyňářem
od 1290 Kč
JÍZDA NA JETSURFU
JÍZDA NA JETSURFU
adrenalinový vodní sport
NOVINKA
od 2450 Kč
INDOOR SURFING
INDOOR SURFING
simulátor pro surfování na opravdové vlně
NOVINKA
od 1790 Kč
AKROBATICKÝ LET
AKROBATICKÝ LET
akrobatické figury na vlastní kůži
od 2990 Kč
HOVERBOARD
HOVERBOARD
jízda na prkně s vodním pohonem
od 1990 Kč
BUNGEE JUMPING Z MOSTU
BUNGEE JUMPING Z MOSTU
skok do údolí
OBLÍBENÉ
od 1899 Kč
PONOR NA ZKOUŠKU
PONOR NA ZKOUŠKU
potápění pro začátečníky
od 1000 Kč
SKÁKACÍ BOTY
SKÁKACÍ BOTY
zábava na sedmimílových botkách
od 500 Kč

Adrenalinový zážitek jako dárek

Adrenalinové zážitkové dárky jsou oblíbené zejména mezi muži, ale nikde není psáno, že si je ráda neužije i aktivně založená dívka či žena. Adrenalinové zážitky jsme vybrali z těch léty prověřených adrenalinových sportů i úplných novinek. V kategorii adrenalinových zážitků tak můžete najít jak osvědčený bungee jumping z mostu, tak třeba i úplného nováčka v oblasti adrenalinových sportů – flyboarding.

Pro všechny, kteří chtějí pocítit adrenalin v žilách, jsou tu netradiční dárky jako adrenalinové zážitky. Okuste i vy vzrušené adrenalinové chvění doprovázející seskok s padákem nebo slanění do hlubin podzemí a objednejte si adrenalinové zážitky. Pokud sami nepatříte mezi příznivce adrenalinových sportů, určitě znáte někoho, kdo je zapáleným fandou aktivního volného času - darujte mu jeden z adrenalinových zážitkových dárků a darujete nezapomenutelný dárek! Na adrenalinový zážitkový dárek k narozeninám totiž obdarovaný opravdu nikdy nezapomene!

Adrenalinový zážitek lze zažít pod vodou i ve výškách, na zemi i v podzemí. Mezi adrenalinové sporty lze zařadit všechny zážitky, u kterých pocítíte ono typické vzrušení a bušení srdce. Díky opojným účinkům adrenalinu jsou právě akční adrenalinové zážitkové dárky tou nejvyhledávanější kategorií zážitků.