☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!DESTRUKTOTERAPIE - ANGER ROOM

totální demolice vybavení

Antistresové zábavní centrum je místo, kde se zbavíš svého vzteku a stresu. Jedná se o místo, kde se netradičním způsobem odbourává stres a zároveň se dobře baví. Přináší pro někoho uvolnění a relax, pro jiného adrenalinovou zábavu či formu antistresové terapie. Chceš vědět jak se zbavit stresu? Přijď! Pokud nevíš jak zvládat vztek nebo se cítíš rozzlobený, je to místo pro tebe! Odejdeš od nás usměvavý a spokojený! Můžeš rozbít připravené věci a věř, že budeš jako nový a zbavíš se frustrace!

DESTRUKTOTERAPIE - ANGER ROOM
Vyberte variantu
  Osoby   Trvání     Cena     Body   Lokalita    Objednat
Varianta 1: Malých předmětů: 15 + Středních předmětů: 2 + Velkých předmětů: 1    1   15 minut     990     198   Praha      
Varianta 2: Malých předmětů: 30 + Středních předmětů: 4 + Velkých předmětů: 2    1   30 minut     1490     298   Praha      
Varianta 3: Malých předmětů: 45 + Středních předmětů: 6 + Velkých předmětů: 3    1   60 minut     1990     398   Praha      
NOVINKA
Na co se můžete těšit

Připravíme ti místnost, kde můžeš rozbít vše, co v ní najdeš a dostat tak ze sebe všechnu nahromaděnou zlost a agresivní náladu, nebo se jen tak pobavit. Připraveny jsou talíře, televize, počítače, zrcadla, nábytek, skleněné nádobí a další. Samé krásné věci na vybití vzteku a zbavení se stresu. Věci k rozbití nejsou atrapy, jsou to reálné předměty, které už nejsou potřebné. Dokonce si můžeš přinést ke zničení i své vlastní vybavení. Můžeš si také donést něčí fotku (anebo ti ji vytiskneme) a bez následků se vybít nad podobiznou adresáta. Garantujeme, že budeš spokojený! K demolici ti pustíme tvou oblíbenou hudbu a buď sám nebo s přáteli se můžete pustit do díla zkázy. Varianty jsou omezené časově a počtem osob. Vstup je pro 1 osobu, druhá osoba je za příplatek 200,- Kč na místě (do místnosti se najednou vejdou 2 osoby a věříme, že to bude rychlý proces). Po realizaci se jistě dostaví pocit úlevy, uspokojení, budeš mít více energie, opustí tě únava, uvolníš se, naskočí ti úsměv na rtech a možná ti taková návštěva pomůže vyřešit zapeklitou životní situaci.

  • Malé předměty – Většinou se jedná o skleněné nádobí a podobné předměty. Ovšem i o menší elektroniku a věci obdobné velikosti.
  • Střední předměty – Obvykle jde o tiskárny, monitory, počítače, menší nábytek anebo větší vázy a další srovnatelně veliké objekty.
  • Větší předměty – Převážně je to nábytek a věci zhruba takového objemu. Můžou to být i velká zrcadla, televize a podobně rozměrné věci.
Podmínky
  • Realizace je možná od 15 let a více. Nezletilé osoby (13 – 15 let) mohou absolvovat zážitek jen s doprovodem osoby starší 18 let.
  • Doporučuje se oděv, který nebude klienta omezovat v pohybu.
  • Ochranné pomůcky budou zapůjčeny na místě zdarma – ochranný oblek, brýle, helmu, rukavice i bezpečné a pevné boty s kovovou špičkou.
  • Klient si může přinést i vlastní věci na rozbití. Povoleny jsou veškeré věci, které neexplodují, nestřílejí nebo jinak neohrozí osoby v uzavřené místnosti. Předměty nesmí být větší než menší nábytek. O úklid všech kousíčků, střepů apod. se postaráme a ekologicky je zlikvidujeme.
  • Doprovod je možný pouze ve vymezeném prostoru a musí respektovat pokyny provozovatele. Účastníci i doprovod mají dovoleno pořizovat záznamy z realizace zážitku.
  • Rezervaci termínu je nutné provést s dostatečným předstihem, minimálně 3 dny předem. Návštěvy lze provádět v předem potvrzených termínech provozovatelem ve všední dny od pondělí do pátku od 12:00 do 19:00 hod, víkendy po předchozí dohodě. Ve dnech státních svátků zavřeno.

Ceník dopravy a doba doručení

Poukaz na e-mail a osobní převzetí na pobočce je ZDARMA!

Objednávky vyřizujeme okamžitě, zasíláme na uvedenou adresu zvoleným způsobem po přijetí platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení z banky o úspěšné transakci.

osobní převzetí..........................
(zdarma)
......po přijetí platby zašleme potvrzující email, že je poukaz připravný k odběru. Můžete si ho osobně vyzvednout na naší pobočce v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
poukaz na e-mail......................
(zdarma)
......ihned po připsání částky na náš účet v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
Zásilkovna osobní odběr..........
(59,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den přijetí platby.
Zásilkovna odběr s dobírkou....
(79,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 15:00 hod.
DPD zásilka.............................
(99,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den přijetí platby při objednání do 10:00 hod.
DPD zásilka s dobírkou............
(159,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 10:00 hod.
Doporučená pošta....................
(59,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den přijetí platby.
Doporučená pošta s dobírkou..
(99,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den zpracování objednávky.

 

Komentáře
Jméno: Email:
Název:
Text:
(Všechna pole jsou povinná.)
 Kód pro odeslání komentáře: Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.
  - Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.