☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!INDOOR SURFING

simulátor pro surfování na opravdové vlně

Koukáte se závistí na dokumenty v TV na záběry surfařů, jak se zkušeně kloužou na prkně po dokonalé vlně někde u oceánu? Chtěli byste si to taky zkusit, ale je to pro vás nesplnitelný sen? Tak právě pro vás máme skvělou zprávu! Velké cestování přes půl světa vás nečeká, uděláte si výlet do Prahy a tam si vyzkoušíte surfování na speciálním vodním simulátoru. Surf aréna je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně pomocí speciálního prkna. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a tvoří souvislou vlnu, na které se vozíte.
INDOOR SURFING
Vyberte variantu
  Osoby   Trvání     Cena     Body   Lokalita    Objednat
30 minut instruktáž + 60 minut jízda + zapůjčení vybavení + videozáznam    1   2 hodiny     1790     358   Praha      
30 minut instruktáž + 60 minut jízda + zapůjčení vybavení + videozáznam    2   2 hodiny     3300     660   Praha      
Balíček 5 jízd: 30 minut instruktáž + 60 minut jízda + zapůjčení vybavení + videozáznam    1   5x 2 hodiny     7180     1436   Praha      
Rodinný balíček: 30 minut instruktáž + 60 minut jízda + zapůjčení vybavení + videozáznam    4   2 hodiny     4990     998   Praha      
NOVINKA
Na co se můžete těšit

Na zážitek je nutné se dostavit 45 minut předem. Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci. V úvodu proběhne krátké školení (30 min. instruktáž), kde se seznámíte s ovládáním, bezpečností a dozvíte se vše potřebné pro to, abyste si mohli jízdu užít. Jízda se nacvičuje vleže (bodyboarding), v kleče, nebo ve stoje. Instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co vás čeká. Nejdříve se naučíte jízdu vleže na břiše a vkleče (tzv. bodyboarding), kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Poté následuje hodina surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který vám poslouží pro rozbor vaší jízdy a zůstane vám na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora. Na celý zážitek si rezervujte cca 2 hodiny svého času.

Zážitek obsahuje:

- půlhodinovou instruktáž

- zapůjčení potřebného vybavení pro surfing

- 1 hodinu jízdy

- videozáznam z jízdy

 

Rodinný balíček pro 4 osoby obsahuje 1 hodinovou jízdu pro všechny společně (možné varianty: 2 dospělí + 2 děti, 1 dospělý + 3 děti, 4 děti).

Balíček 5 jízd pro 1 osobu obsahuje 5 samostatných hodinových jízd.

Podmínky

V Surf Areně vám půjčí vše co je k indoor surfingu potřeba. Neoprenové obleky a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Jedná se o vodní sport, a proto si s sebou vezměte vybavení, jaké nosíte do aquaparků nebo bazénů (plavky, ručník, hygienické potřeby apod.). Pokud zapomenete, nic se neděje, na recepci za drobný poplatek dostanete vše potřebné. Pokud si budete chtít s sebou odnést záznam vašeho surfování, budete potřebovat USB paměť, pokud nebudete mít u sebe, můžete si ji u nás také zakoupit.

Realizace možná od 4 let (jestliže má dítě zkušenost s jízdou na snowboardu) - osoby mladší 18 let jen za doprovodu zákonného zástupce. Maximální věková hranice není určena, záleží pouze na klientovi, jak se fyzicky cítí. V každém hodinovém úseku se zážitku účastní skupina cca 10ti klientů. Na vlně surfují vždy jen dva klienti najednou a postupně se s ostatními vystřídají. V případě zájmu o videozáznam si prosím vezměte s sebou vlastní flash disk (je možné jej také zakoupit na místě). S sebou můžete mít doprovod, který může vaši jízdu sledovat, fotit či natáčet mimo surf arénu. Na tento zážitek by neměli chodit lidé po úrazech a operacích, lidé trpící závažnými onemocněními (poruchy krevního tlaku, stavy po infarktu, epilepsie apod.) a těhotné ženy.

Ceník dopravy a doba doručení

Poukaz na e-mail a osobní převzetí na pobočce je ZDARMA!

Objednávky vyřizujeme okamžitě, zasíláme na uvedenou adresu zvoleným způsobem po přijetí platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení z banky o úspěšné transakci.

osobní převzetí..........................
(zdarma)
......po přijetí platby zašleme potvrzující email, že je poukaz připravný k odběru. Můžete si ho osobně vyzvednout na naší pobočce v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
poukaz na e-mail......................
(zdarma)
......ihned po připsání částky na náš účet v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
Zásilkovna osobní odběr..........
(59,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den přijetí platby.
Zásilkovna odběr s dobírkou....
(79,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 15:00 hod.
DPD zásilka.............................
(99,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den přijetí platby při objednání do 10:00 hod.
DPD zásilka s dobírkou............
(159,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 10:00 hod.
Doporučená pošta....................
(59,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den přijetí platby.
Doporučená pošta s dobírkou..
(99,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den zpracování objednávky.

 

Komentáře
Jméno: Email:
Název:
Text:
(Všechna pole jsou povinná.)
 Kód pro odeslání komentáře: Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.
  - Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.