☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Zážitková gastronomie

Kulinářské zážitky jsou vděčný zážitkový dárek pro každého, kdo má chuťové buňky. Ať má člověk rád čokoládu nebo pálenku, u nás najde zážitkový dárek, který ho více než uspokojí. Gurmánské zážitky potěší labužníky všech druhů a dopřejí jim slast z pravých delikates. Do této kategorie samozřejmě spadají i kurzy vaření a přípravy jídel.

Zážitková gastronomie se zaměřuje na gurmánské zážitky a speciality, které ocení nejeden fajnšmekr. Praktičtější osoby ocení kurzy vaření, kde si výborná jídla sami udělají a naučí se je připravovat doma. Ti pohodlnější dají přednost návštěvě luxusní restaurace, kde si vychutnají degustační menu od profesionálních kuchařů. Zážitková gastronomie udělá radost každému milovníku dobrého jídla a pití a je proto skvělý tip na dárek.

DEGUSTAČNÍ MENU BRNO
DEGUSTAČNÍ MENU BRNO
romantická večeře pro dva
NOVINKA
od 1499 Kč
DEGUSTACE WHISKY
DEGUSTACE WHISKY
ochutnávka skotských whisky
OBLÍBENÉ
od 290 Kč
LUXUSNÍ VEČEŘE BRNO
LUXUSNÍ VEČEŘE BRNO
romantická večeře v restauraci
NOVINKA
od 1000 Kč
VLASTNORUČNÍ VÝROBA SÝRU
VLASTNORUČNÍ VÝROBA SÝRU
příprava domácího sýru
NOVINKA
od 4000 Kč
DEGUSTACE VÍN BRNO
DEGUSTACE VÍN BRNO
ochutnávka vín v moderní enotéce
NOVINKA
od 500 Kč
HOSTINA VE STŘEDOVĚKÉ KRČMĚ
HOSTINA VE STŘEDOVĚKÉ KRČMĚ
ochutnávka lahůdek ze středověku
od 2500 Kč

Daruj gurmánský zážitek

Romantická večeře v prvotřídní restauraci, večer, v němž si vychutnáte degustační menu, ochutnávka whiskey nebo čokolády, kurz přípravy sushi, kurz vaření na párty, to vše spadá do kategorie zážitková gastronomie. Dárky s jídlem jsou vhodné k výročí, pro ženy, ale i pro pány, kteří mají mnohdy ještě větší nároky na jídlo než dámy. Gastronomické zážitky jako dárek mají výhodu, že si dárek dokáže každý užít a neskončí ve skříni. Gurmánské zážitky jsou čím dál populárnější zážitky, které slouží hlavně jako dárek pro dva. Trefíte se do vkusu zaručeně každému a k výbornému jídlu můžete přidat svoji příjemnou společnost. Prožijte nezapomenutelné chvíle s delikátním jídlem nebo i jen objevte nový druh pokrmu či jiné dobroty, bez které dál nedokážete žít!