☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!Armádní zážitky

Zážitkové dárky pro muže s vojenskou tematikou nabízí od adrenalinových kurzů po armádní střelbu a jsou dobrou volbou k narozeninám i Vánocům. Jízda v BVP či kurz přežití v přírodě - armádní zážitkové dárky ocení hlavně muži, kteří obecně holdují zbraním, maskáčům a silným strojům. Vojenské zážitky jsou akční dárky.

Pro ty, kdo vojenskou službu nezažili, budou armádní zážitky první kontakt s úplně novým prostředím. Vojnou povinným ročníkům pak vojenské zážitky připomenou mladá léta. Co mohou zájemci od armádních zážitků očekávat, co jsou vojenské zážitky? Usednou při nich například do bojové techniky nebo vyzkouší střelbu ze samopalu, každopádně si však adrenalin a armádní zážitky užijí naplno.

JÍZDA V BVP MILOVICE
JÍZDA V BVP MILOVICE
v terénu v obrněném transportéru
od 840 Kč
KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ
KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ
naučte se přežít v divočině
od 2900 Kč
STŘELBA PLZEŇ
STŘELBA PLZEŇ
střelba ze zbraní 2. světové války
od 6650 Kč
ARMÁDNÍ DRILL
ARMÁDNÍ DRILL
vojenský výcvik na zkoušku
od 1840 Kč
ARMÁDNÍ STŘELBA
ARMÁDNÍ STŘELBA
střelba z automatických zbraní
NOVINKA
od 1700 Kč
ŘIDIČEM BVP-1 V MILOVICÍCH
ŘIDIČEM BVP-1 V MILOVICÍCH
řízení obrněného vozidla
od 6100 Kč
SWAT VÝCVIK
SWAT VÝCVIK
trénink zásahového komanda
NOVINKA
od 3000 Kč
VÁLKA OČIMA PILOTA
VÁLKA OČIMA PILOTA
navštivte místa 2. sv. války
SLEVA
od 5790 Kč

Daruj military zážitek

Z adrenalin zážitků se postupem času vytříbila kategorie zážitků inspirovaných armádou. Armádní zážitky zahrnují například střelbu z pravých armádních zbraní, jízdu vojenskou bojovou technikou nebo zážitky vracející se k historii 2. světové války. Army zážitkové dárky si zachovávají svůj adrenalinový potenciál a naplňují jej v armádu simulujícím prostředí.

Vojenskou tematiku v zážitcích nalezneme pod různými názvy, nejčastěji se označují jako military nebo army zážitkové dárky. Většina armádních zážitků probíhá v bývalých vojenských prostorech, na tankodromech a v přírodě. Army adrenalin se zavděčí jako zážitkové dárky pro muže a to nejvíce těm, kteří chovají obdiv k armádní výstroji a výzbroji, respektive vojenskému stylu života.

Najděte se v armádních zážitcích. Objednejte si nyní některý z army zážitkových dárků sobě nebo někomu z blízkých a objevte kouzlo khaki barvy pancéřových bojových vozidel. Armádní zážitky kombinují adrenalin a specifické prostředí uniforem, palných zbraní a výcvikových prostorů včetně tankodromů. Zavzpomínejte na časy povinné vojenské služby a vypravte se s našimi army zážitky za dobrodružstvím. Zakupte armádní zážitky sobě nebo jako zážitkové dárky pro muže někomu z blízkých.