☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!ZÁVODNÍ DEN V ARIEL ATOM A FORMULI

jeden den, dva superstroje

Pokud se nedokážete rozhodnout mezi výběrem jízdy v Ariel Atom 3.5 nebo ve Formuli Renault 2.0, tak právě pro vás máme připravenou kombinaci jízdy v těchto dvou speciálech v jeden den. V každém speciálu se svezete 5 + 5 kol. Absolvujete tak dvojnásobný adrenalin a věřte, že si přijde na své každý automobilový nadšenec!

ZÁVODNÍ DEN V ARIEL ATOM A FORMULI
Vyberte variantu
  Osoby   Trvání     Cena     Body   Lokalita    Objednat
5 + 5 kol    1   5 + 5 kol     7590     1518   Kámen (u Pelhřimova)      
5 + 5 kol + videozáznam    1   5 + 5 kol     8090     1618   Kámen (u Pelhřimova)      
5 + 5 kol     1   5 + 5 kol     7590     1518   Trenčín - Slovensko      
5 + 5 kol + videozáznam    1   5 + 5 kol     8090     1618   Trenčín - Slovensko      
OBLÍBENÉ
Na co se můžete těšit

Každá jízda začíná registrací a výdejem závodnické výstroje (kukla, přilba a speciální jezdecké boty). Následně absolvujete instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule Renault 2.0. Instruktor bude připraven odpovídat na každou vaši zvídavou otázku a představí vám trať, kterou absolvujete. V Ariel Atom vám bude dělat společnost, abyste si užili bezproblémovou dynamickou jízdu. Při jízdě ve formuli budete v monopostu jen vy sami. Vše bude připraveno tak, abyste si užili spoustu zábavy a pořádný adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně.

Jízdy probíhají na letišti, kde je vždy připravené speciální dráha. Projedete se na letišti Kámen (nedaleko města Pelhřimov, cca 130 km od Prahy i od Brna) s délkou okruhu 2 km, nebo na letišti v Trenčíně (přibližně 130 km od Brna), kde absolvujete 2 km dlouhý okruh. Na obou najdete nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost. Letištní dráha je připravena pouze pro vás.

Formule Renault 2.0 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží a právě z ní vzešlo velké množství jezdců F1 jako například Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorem a výkonem 205 koní vás vystřelí z 0 na 100 km/h za šílené 3,5 sekundy. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažijete zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě!

Ocitnete se za volantem jednoho z nejrychlejších aut na světě - Arielu Atom 3.5. Zažijete na vlastní kůži brutální zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Tohle atomové auto ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho malé váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápněte plyn a pocítíte jeho sílu, která vás zatlačí do sedadla.

Podmínky

Pro řízení je nutné řidičské oprávnění sk. B (společně s OP předložíte před předáním vozidla), maximální výška řidiče je 190 cm a váha do 100 kg (velmi omezená velikost kokpitu). Neskládá se žádná kauce, v případě nehody je spoluúčast vyčíslená ve výši 67.500,- Kč. V případě zaplacení poplatku na místě ve výši 500,- Kč se spoluúčast sníží na částku 5.000,- Kč. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv vhodnou na řízení.

Komu uděláte radost

Rezervujte minimálně 2 týdny předem. Lze absolvovat pouze v předem vypsaných termínech provozovatelem v období duben - říjen. Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí (mokro) či technické závady vám bude nabídnutý náhradní vyhovující termín. Změna rezervace je možná maximálně do 7 dnů od termínu konání jízdy. Storno rezervace je možné maximálně do 5 dnů od termínu konání jízdy. V případě zrušení jízdy 4-2 dny před termínem konání se hradí storno poplatek ve výši 30% z ceny, v případě 1 den a méně se platí storno poplatek 50 % z ceny jízdy.

Ceník dopravy a doba doručení

Poukaz na e-mail a osobní převzetí na pobočce je ZDARMA!

Objednávky vyřizujeme okamžitě, zasíláme na uvedenou adresu zvoleným způsobem po přijetí platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení z banky o úspěšné transakci.

osobní převzetí..........................
(zdarma)
......po přijetí platby zašleme potvrzující email, že je poukaz připravný k odběru. Můžete si ho osobně vyzvednout na naší pobočce v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
poukaz na e-mail......................
(zdarma)
......ihned po připsání částky na náš účet v pracovních dnech mezi 8:30 a 16:00 hod.
Zásilkovna osobní odběr..........
(59,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den přijetí platby.
Zásilkovna odběr s dobírkou....
(79,- Kč)
......poukaz vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 15:00 hod.
DPD zásilka.............................
(99,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den přijetí platby při objednání do 10:00 hod.
DPD zásilka s dobírkou............
(159,- Kč)
......poukaz vám doručí dopravce na uvedenou adresu. Zasíláme v den zpracování objednávky při objednání do 10:00 hod.
Doporučená pošta....................
(59,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den přijetí platby.
Doporučená pošta s dobírkou..
(99,- Kč)
......obdržíte prostřednictvím České pošty. Zasíláme v den zpracování objednávky.

 

Komentáře
Jméno: Email:
Název:
Text:
(Všechna pole jsou povinná.)
 Kód pro odeslání komentáře: Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.
  - Opište, prosím, kód z obrázku do vedlejšího pole. Bez správně opsaného kódu není možné komentář odeslat.