☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!


Rezervace termínu

Tato stránka slouží k zarezervování termínu, kdy byste rádi prožili svůj zážitek. Pokud vlastníte dárkový certifikát na konkrétní zážitek (například Ponor na zkoušku), řiďte se následujícím odstavcem. Jestli máte bodový poukaz, vyberte si nejprve zážitek z naší nabídky a v objednávce vyberte „Uplatnění bodového poukazu“. Po obdržení poukazu s vybraným zážitkem a unikátním kódem si můžete termín realizace Vašeho zážitku již rezervovat zde.

Rezervace termínu se provádí nejpozději 2 týdny před plánovanou realizací a tedy i minimálně 2 týdny před koncem platnosti poukazu. Že jsme Vám termín rezervovali, Vám potvrdíme emailem, kde také obdržíte podrobné pokyny k Vašemu zážitku. Vždy se snažíme Vašim požadavkům vyjít vstříc, je však třeba respektovat termíny dodavatele i změny počasí. Informaci o období, kdy je zážitek možné absolvovat naleznete v odstavci Sezóna v přiloženém popisu v obálce se zaslaným certifikátem i na webových stránkách zážitku.

Pokud tedy máte vybraný termín, zadejte do políček KÓD Z VAŠEHO CERTIFIKÁTU:


Zadejte kód:  --

Prožít zážitek lze pouze v době platnosti certifikátu. Proto prosím rezervujte s dostatečným předstihem. Zážitkový poukaz má platnost 9 měsíců. Bodový zážitkový poukaz má platnost 1 rok.

Termín si můžete rezervovat i tak, že nás prostě kontaktujete přes e-mail či telefonicky. V takovém případě budeme požadovat: kód zážitkového poukazu (12ti místné číslo uvedené na poukazu), vaši adresu, úplné jméno, váš telefon i e-mail a nejméně 2 termíny, kdy byste chtěli zážitek realizovat.

U termínů uvádějte prosím přesné datum a denní dobu, tedy např. "ve středu 21.2.2014 buď do 10 dopoledne, nebo až po 15:00". Předejdete tak opětovným telefonátům, abychom si váš zvolený termín upřesnili.