☰ MENU

PLATNOST 
POUKAZU 9 MĚSÍCŮ!

DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA!


Hodnocení zážitků našimi zákazníky

 

Reference od našich zákazníků naleznete na srovnávači Heuréka.cz a Facebooku Jedinečných zážitků. Zde uvádíme reakce, které jsme od klientů dostali emailem:

Pivní lázně v ČH

Dobrý den, děkujeme za nádherný víkend v Černé Hoře. Hotel byl velmi pěkný, ale pivní lázně v suterénu to byl opravdu luxus! Vše proběhlo bez sebemenších problémů a dostalo se nám všeho, co jste uváděli - říkám to proto, že to bohužel nebývá vždy a všude pravidlem. Díky, že jste nezklamali, jen tak dál!
14.3.2016, Káťa a Luboš Doleželovi

Střelba J.A.G.

Zdravím do Jedinečných zážitků! Děkuji za zprostředkování akčního odpoledne. Na střelnici to sice chvílemi trochu vázlo, ale chápu, že nemůžeme všichni střílet jeden přes druhého a také u výměny zbraní se asi opravdu vyplatí spíš rozvaha něž nějaké fofry :). Po třech hodinách střílení jsem byl už docela vyřízený, ale klidně bych si to znovu zopakoval s jinými zbraněmi! Tak někdy příště nashledanou!
11.3.2016, Filip

Zážitek s bagrem

Dobrý den! Bagrování znělo jako klukovina, ale je fakt, že jsem se do toho úplně ponořil a nakonec to byla dobrá zábava i pro líného padesátníka jako jsem já. Děkuji!
23.2.2016, Ing. Karel Říha

Závodní simulátory - Brno

Dobrý den, závodní simulátory mohu jen doporučit. Obsluha simulátorů byla vstřícná a dalo se ní domluvit. Zážitek byl skvělý. Hezký den. S pozdravem
18.2.2016, František Kokeš

Masáž lávovými kameny

Dobrý den, před týdnem jsem přes váš certifikát navštívila masáž lávovými kameny. Bylo to božské, nikdy by mě nenapadlo, jak příjemné to může být. Děkuji mnohokrát, po této zkušenosti ráda vyzkouším i nějaké další druhy masáží. Ještě jednou díky a pěkný den!
9.1.2016, Lucka J.

Perfektní simulátor

Dobrý den, právě jsem se pln dojmů vrátil ze záchrany padajícího Boeingu! Zážitek jsem dostal od kamarádů a chci jen říct, že to stálo za to. Dýky jim i Vám.
23.11.2015, Pavel Kadrnec

Pivní lázeň ve dvou

"Dobrý den, minulý víkend jsme s manželem byli na wellness zážitku Relaxační romantika a moc se nám to líbilo. Už přemýšlíme, kdy si zase něco takového zopakujeme. Děkujeme za příjemnou sobotu!"
17.11.2015, Martina Bednaříková

Kurz přípravy steaků

Dobrý den, když jsem dostal od přítelky kurz přípravy steaků, moc jsem se na to netvářil, ne že bych si steak rád nedal, ale skupinové akce moc nemusím. Jenže nakonec to bylo úplně perfektní, takže bych Vám chtěl poděkovat za příjemné překvapení. Vše probíhalo v uvolněné atmosféře, šéfkuchař byl srandista. Palec nahoru!
12.10.2015, Standa P.

Super den v ZOO

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný zážitek, ošetřovatele v Zoo jsem dostala od přítele k výročí a musím říct, že jsme si to oba náramně užili. Medvědi kamčatští ani personál v Zoo nás nesežrali :) Děkujeme".
5.8.2015, Klára Faltýnová

Řízení Hummeru

Ještě jednou díky za vyřízení rezervace na poslední chvíli. Jízda stála za to. Ikdyž jsem trochu doufal, že zaprší a bude víc bláta, nakonec to vůbec nevadilo a areál nabízel dost možností k vyřádění i tak. S pozdravem a díky Olda.
29.7.2015, Oldřich Musil

Kurz zdobení a potahovaní dortů

Dobrý den, předně bych ráda poděkovala za pomoc při zmatcích s objednávkou. Hlavně ale děkuji za úžasný den. Lektorka byla opravdu příjemná a odnášela jsem si z kurzu velmi dobrý pocit. Potkala jsem tam ženy s podobnými zájmy a po celou dobu byla cítit přátelská atmosféra. Kurz potahování dortů bych jistě doporučila všem, které baví zdobení z fondánu. S vlídným pozdravem,
1.6.2015, Bětka Kalousová


Tipy na zážitky


ZÁŽITKOVÝ POUKAZ 1500 BODŮ
ZÁŽITKOVÝ POUKAZ 1500 BODŮ
zážitek dle vlastního výběru
od 7500 Kč
PONOR NA ZKOUŠKU
PONOR NA ZKOUŠKU
potápění pro začátečníky
od 1000 Kč
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
uvolňující masáž nahřátými kameny
od 1150 Kč